Український голкіпер «Краснодара» Андрій Дикань отримав травму руки у матчі 17-го туру РПЛ із «Зенітом». У ході медобстеження у 37-річного воротаря був виявлений перелом.
Уже на 9-й хвилині Дикань не зміг продовжити гру, після того як хавбек пітерської команди Ігор Смольніков наступив йому на кисть руки.
«Почуваю себе нормально - ось, в дострокову відпустку пішов... Про терміни відновлення потрібно поцікавитися у лікарів. Єдине, що знаю, так це те, що зламана кістка.
Проти гравців «Зеніта» все одно буду виходити в гарному настрої. Це футбол, нічого страшного не сталося. А якщо буде побоювання, то краще взагалі на поле не виходити», -
сказав Дикань у коментарі «Чемпионату».
Зла на суперника, який наніс йому травму, український голкіпер не тримає.
«Мабуть, він міг уникнути стику. Та я не можу звинуватити у чомусь Смольнікова. Він хотів забити, а я не хотів пропускати. Момент був 50 на 50, тому так і вийшло, але це чисто ігровий епізод. Одразу після гри Смольніков подзвонив мені, попросив не тримати зла. Я відповів, що нічого страшного», -
цитує Диканя «Р-Спорт».