Іван Гецко: «Гравці «Металурга» раділи, що пропустили від «Динамо» три голи, а не шість або дев`ять»

Динамо Київ 8 Грудня, 12:56
Екс-нападник збірної України Іван Гецко прокоментував перемогу київського «Динамо» над донецьким «Металургом» у перенесеному матчі 10-го туру УПЛ.

Екс-нападник збірної України Іван Гецко прокоментував перемогу київського «Динамо» над донецьким «Металургом» у перенесеному матчі 10-го туру УПЛ.

«Потрібно дивитися на речі тверезо. «Металург» сьогодні не здатний змагатися з киянами, які набрали форму. Хоча тут справа навіть не в цьому. Мене просто вразило, що донеччани навіть не намагалися щось зробити, команда продемонструвала безвольність. Мені здалося, що підопічні Пятенка думали тільки про відпустку. І ще, як мені здалося, вони думали, мовляв, добре, що три голи пропустили, а не шість або дев'ять. Хотів би сказати, що потрібно надалі думати, чи можна грати тури взимку на таких полях, при такій погоді»,

- сказав Гецко в інтерв'ю XSPORT.