Сергій Мякушко: «Грозний називає мене «Малий»

Динамо Київ 8 Грудня, 13:16
Хавбек ужгородської «Говерли» Сергій Мякушко, який належить київському «Динамо», розповів на веб-конференції XSPORT про роботу під керівництвом В'ячеслава Грозного.

Хавбек ужгородської «Говерли» Сергій Мякушко, який належить київському «Динамо», розповів на веб-конференції XSPORT про роботу під керівництвом В'ячеслава Грозного.

«Дуже цікаво слухати Грозного. Він дуже емоційна людина. Дуже подобаються його теоретичні заняття, адже він фанат футболу і відноситься до цієї гри з усім серцем.

Теорією займаємося по 2 години. Приємно, що для людини так важлива команда, адже він міг би довше поспати або подивитися вдома телевізор.

Мене В'ячеслав Вікторович називає «Малим», не знаю чому - просто почав так називати», - сказав Мякушко.