«Стяуа» поверне свою назву на матч із «Динамо». ФОТО

Динамо Київ 8 Грудня, 14:44
Міністерство оборони Румунії дозволило «Стяуа» до 15 грудня використовувати свою торговельну марку. Таким чином, в матчі заключного туру групового раунду Ліги Європи проти київського «Динамо» відома румунська команда вийде під звичною назвою.

Однак це лише тимчасовий компроміс, далі ж клубу доведеться знаходити вихід із ситуації після рішення суду минулого тижня на користь міністерства, яке заборонило футболістам використовувати звичні ім'я, кольори і символи, повідомляє «СЭ».

Як уже повідомлялося, в останньому матчі чемпіонату країни бухарестці грали у формі без традиційної емблеми (на неї довелося нашити шматки тканини) і оголошувалися по стадіону або як «чемпіони Румунії», або як просто «господарі». Останнє слово значилося і на табло. У протоколі зустрічі значився клуб... без назви.