Відомий футбольний експерт Іван Гецко прокоментував події у Луцьку, що призвели до зриву матчу «Волинь» - «Металіст».
«Судячи з усього, це була спланована провокація - те, що наперед було заготовлено яйця і чай, це про що говорить? Так, були помилки з боку Кутакова, так, з боку «Металіста» були провокації, але в цілому, як мені здалося, арбітр тримав нитки гри в своїх руках.
Скажу так, поки у нас когось з арбітрів не посадять років хоча б на шість, порядку у нас не буде. Поки когось не посадять у в'язницю і про це не оголосять привселюдно, щоб іншим не повадно було, корупцію у нас не перемогти. Розумієте, в чому біда: тут практично нереально когось зловити на гарячому. Адже подібні речі робляться не по телефону, А при особистій зустрічі. Справа йде десь так. Серед тижня арбітр зустрічається з «замовником» і там все вирішується. Або зустріч призначає навіть не рефері, а його агент. І як у такій ситуації довести, що хтось дав гроші, щоб купити гру, а хтось їх узяв, щоб цю гру «зробити»?» -
цитує Гецка XSPORT.