Олександр Головко: «Навіть ми не бігли в епоху Лобановського так, як зараз біжить «Динамо»

Динамо Київ 8 Грудня, 17:31
Екс-захисник київського «Динамо» Олександр Головко, в ефірі каналу «Футбол 2», прокоментував зимове чемпіонство свого колишнього клубу.

Екс-захисник київського «Динамо» Олександр Головко, в ефірі каналу «Футбол 2», прокоментував зимове чемпіонство свого колишнього клубу.

- Хочу привітати Сергія Реброва. Вдалося за короткий термін створити конкурентноспроможну команду. Так, як команда зараз біжить в грудні місяці, напевно, навіть ми не бігли в епоху Лобановського. Це говорить про правильну роботу всієї команди і клубу.

Напевно, там вже всі втомилися бути вічно другими. Навіть самі футболісти стрибнули в цій частині чемпіонату вище себе, -

вважає Головко, пише Террикон