Екс-захисник київського «Динамо» Олександр Головко, в ефірі каналу «Футбол 2», прокоментував зимове чемпіонство свого колишнього клубу.
- Хочу привітати Сергія Реброва. Вдалося за короткий термін створити конкурентноспроможну команду. Так, як команда зараз біжить в грудні місяці, напевно, навіть ми не бігли в епоху Лобановського. Це говорить про правильну роботу всієї команди і клубу.
Напевно, там вже всі втомилися бути вічно другими. Навіть самі футболісти стрибнули в цій частині чемпіонату вище себе, -
вважає Головко, пише Террикон