Ігор Жабченко: «Динамо» стало збалансованим та агресивним, як у свої кращі роки»

Динамо Київ 9 Грудня, 07:03
Півзахисник «Чорноморця» Ігор Жабченко прокоментував для «СЕ» гру «біло-синіх» в першому півколі УПЛ.

Колишній півзахисник «Чорноморця» Ігор Жабченко прокоментував для «СЕ» гру «біло-синіх» в першому півколі УПЛ.

«З приходом Сергія Реброва колектив суттєво додав. Причому це стосується гри в кожній з ліній. Так, можливо, трохи відстає оборона, але команда стала збалансованою і агресивною, як у свої кращі роки.

Боротьба між «Динамо» та «Шахтарем»? Думаю, так. Причому вона буде досить запеклою. П'ять очок різниці між двома командами легко нівелювати, тому кожен буде намагатися з усіх сил».