Журналіст «Сегодня» на фінальному матчі Кубка Балакіна поговорив з декількома відомими в минулому арбітрами. Всі вони впевнені, що те, що трапилося в Луцьку - не стихійний сплеск емоцій у вболівальників, а добре продумана провокація.
Є версія, що у «Волині» великі борги та клуб навіть можуть оголосити банкрутом. Але щоб вийти з ситуації красиво, луцькому клубу необхідний був резонансний скандал з серйозними санкціями з боку ФФУ. Мовляв, федерація нас душить (тими ж суддями) і не дає розвиватися, а тому інвестор не хоче вкладати гроші в клуб...
Ось що каже з цього приводу перший віце-президент ФФУ
Анатолій Попов:
«Ланцюг подій, що передували матчу, і те, що було під час нього і після - все вказує на те, що суддівство Кутакова було лише приводом для конфлікту. А насправді все набагато глибше... Я б не хотів зараз вішати ярлики і когось в чомусь звинувачувати, для цього є дисциплінарні органи, які, вивчивши всі факти, і будуть приймати рішення. Покарання для «Волині» може бути дуже жорстким, але не з примхи ФФУ, а тому, що ми діємо згідно з регламентним нормам УЄФА. А він у таких випадках не церемониться з клубами. Винні відповідатимуть за всією суворістю. Незважаючи на спроби декого дезорієнтувати спортивну громадськість країни, шантаж і тиск на ФФУ, ми не збираємося йти на поводу у «Волині» або будь-якого іншого клубу. Дуже шкода, що вболівальників втягують у ці чвари та створюють небезпечні прецеденти. Дисциплінарні органи ФФУ зараз збирають інформацію, а рішення, швидше за все, буде прийнято вже після Нового року».
Андрій Танасюк