, повідомляє Football.by
- Існує думка, що молодому тренеру Хацкевичу потрібен у збірній мудрий, сивий, пропалений асистент. Іноземець, про якого ви говорили на виконкомі, з цієї категорії?
- Йому сорок років. Але тренує давно - з 24. Ми працювали разом, він допомагав мені в «Динамо-2». Відповідав за широкий фронт - тактика, технічна аспект роботи, теоретична підготовка, аналіз матчів суперника. Я бачу, як добре сьогодні функціонують основна та молодіжна команди київського «Динамо». І там, і там у штабі є іспанці. І там, і там все дуже цікаво. Дубль йде на другому місці, хоча хлопці на два роки молодші за суперників.
- Ви теж чекаєте в збірній іспанця?
- Так. Але прізвище поки не можу назвати. Та воно й не скаже нічого уболівальникам. Він грав у себе на батьківщині, але зовсім недовго - кар'єру завершив рано.