Начальник міліції: «Конфлікт у Луцьку вдалося зупинити завдяки взаємодії правоохоронців з клубом»

Футбол України 9 Грудня, 10:56
Начальник волинської міліції Петро Шпига розповів як правоохоронцям вдалось припинити конфлікт, який розгорівся під час матчу 10 туру УПЛ між «Волинню» та «Металістом».

Начальник волинської міліції Петро Шпига розповів як правоохоронцям вдалось припинити конфлікт, який розгорівся під час матчу 10 туру УПЛ між «Волинню» та «Металістом».

- Загалом на стадіоні було близько 1000 уболівальників, 200 із яких – у фан-секторі «Волині». Громадський порядок на стадіоні підтримували стюарди та працівники приватної охорони. Разом із тим, працівники міліції можуть перебувати лише на прилеглій до спортивної споруди території.

Коли ж уболівальники вибігли на футбольне поле, бригада арбітрів припинила матч та вийшла у суддівську кімнату. Згодом представники ультрас чекали арбітрів під стадіоном. Завдяки проведеній правоохоронцями профілактичній роботі уболівальники розійшлися, а арбітри у супроводі міліціонерів покинули територію спортивної споруди, -

сказав Шпига, пише Трибуна