Начальник волинської міліції Петро Шпига розповів як правоохоронцям вдалось припинити конфлікт, який розгорівся під час матчу 10 туру УПЛ між «Волинню» та «Металістом».
- Загалом на стадіоні було близько 1000 уболівальників, 200 із яких – у фан-секторі «Волині». Громадський порядок на стадіоні підтримували стюарди та працівники приватної охорони. Разом із тим, працівники міліції можуть перебувати лише на прилеглій до спортивної споруди території.
Коли ж уболівальники вибігли на футбольне поле, бригада арбітрів припинила матч та вийшла у суддівську кімнату. Згодом представники ультрас чекали арбітрів під стадіоном. Завдяки проведеній правоохоронцями профілактичній роботі уболівальники розійшлися, а арбітри у супроводі міліціонерів покинули територію спортивної споруди, -
сказав Шпига, пише Трибуна