Щоб уникнути великих фінансових неприємностей у «Чорноморці» спробували знайти діалог з гравцями, запропонувавши тим «карпатську схему».
Про це повідомляє сайт football.ua з посиланням на власні джерела.
Мова йде про перепідписання контрактів з футболістами на більш вигідних для клубу умовах, як це зробили львівські «Карпати» минулої зими зі своїми гравцями.
Поки що невідомо, як відреагувала на це вся команда, але деякі футболісти вже найближчим часом планують зустрітися з керівництвом моряків.
Відносно діалогу безпосередньо з президентом «Чорноморця» Леонідом Клімовим, то поговорити з ним команді як і раніше не вдається. Президент приїжджав на базу, але з гравцями зустрічатися не став.