Про Ярмоленка
. Вінгер «Динамо» нещодавно підписав нову угоду з клубом, тож очікувати його перехід впродовж найближчого року не варто.Про Коноплянку
. Тут усе зрозуміло: Євген піде з «Дніпра». Питання лише, чи вторгує Коломойський за нього якісь гроші. Якщо дніпряни торгуватимуться, закордонні покупці просто зачекають до літа. І візьмуть Коноплянку безкоштовно.Про Ракицького
. Захисник «Шахтаря» припинив прогресувати, отож на пропозиції від великих клубі Європи годі сподіватися. А в команди середньої руки гравець сам не захоче переходити.Про Хачеріді
. Наскільки мені відомо, в Євгена на руках є «смачна» пропозиція від одного з непоганих клубів європейської топ-п'ятірки. Не гранд, звичайно, але захиснику варто задуматися.