«Частина команд істотно ослабла фінансово і виявилася не готова до цього, -
говорить «Вестям» Олег Саленко.
- Це і «Чорноморець», і «Металіст». Хоча, харків'яни все ж змогли не сильно відступити від своїх колишніх позицій. Але знайшлися і ті, хто за рахунок колективізму додав. За рахунок правильного підходу зростає, наприклад, «Динамо» і «Зоря».«Нарешті почали розраховувати на своїх вихованців. Так в усьому світі роблять, тільки от у нас вийшло, що ми прийшли до цього не самі, а нас змусила ситуація. Але головне, що момент позитивний. Хочеться, щоб тепер наші хлопці заграли в зарубіжних командах. Щодо чемпіонської битви, то враховуючи підйом «Динамо», думаю, що гірникам буде дуже важко повернути собі перше місце. А доля «Дніпра» - «бронза».