Півзахисник «Ворскли» Артем Громов не хоче втратити ігрову практику і тому ретельно обдумує всі нюанси можливого переходу в «Дніпро».
«Я вже розмовляв з представниками «Дніпра». Клуби між собою не спілкувалися», -
розповів в ефірі програми «Великий футбол» агент гравця «Ворскли» Вадим Шаблій.
«Громов буде орієнтуватися по ситуації. У «Ворсклі» він один з лідерів команди, а от чи буде він грати в «Дніпрі», це для Артема питання».
«Він хлопець молодий, хоче грати, виступати за національну збірну. Громов все обміркує: піде Коноплянка, чи не піде, хто залишиться...», - повідомляє Футбол.ua