Андрій Ярмоленко: «Настрій на матч зі «Стяуа» буде на належному рівні»

Динамо Київ 10 Грудня, 07:52
Півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко поспілкувався з журналістами перед відправкою до Румунії

«Після матчу з «Металургом» ми отримали два дні відпочинку, а з понеділка почали готуватися до поєдинку зі «Стяуа». У вівторок, увечері, розібрали наш київський матч з цією командою. Тренери ще раз вказали нам на помилки, які були допущені в тому поєдинку і розповіли, за рахунок чого можна обіграти цю команду в майбутній зустрічі.

По матчу зі «Стяуа» в Києві можу сказати, що це дуже хороша команда з технічними гравцями у складі - всі румунські колективи люблять грати з м'ячем, люблять атакувати.

Що ж стосується розмов про так званий «чемоданний настрій», то ми, звичайно, розуміємо, що нас чекає остання гра сезону, але в той же час всі хлопці хочуть піти у відпустку з гарним настроєм, позитивно підвести підсумок всієї тієї роботи, яку ми провели за минулі півроку. Не хочеться все це зіпсувати в останньому матчі. Так що зараз видно, що всі хлопці стараються на тренуваннях. Тому, повірте, настрій на матч зі «Стяуа» буде на належному рівні», -

сказав Ярмоленко, передає dynamo.kiev.ua