Сергій Ребров: «Дуже важливо посісти перше місце в групі»

Динамо Київ 10 Грудня, 08:06
Наставник Динамо Сергій Ребров пояснив, чому його команда вирушає до Румунії з серйозною мотивацією і чому матч проти Стяуа не стане для гравців прохідним.

Наставник «Динамо» Сергій Ребров пояснив, чому його команда вирушає до Румунії з серйозною мотивацією і чому матч проти «Стяуа» не стане для гравців прохідним.

Нагадаємо, що в четвер кияни проведуть свій останній поєдинок групового етапу Ліги Європи. У разі поразки від «Стяуа» і перемоги «Ольборга» над «Ріу Аве», біло-сині поступляться першою сходинкою в таблиці датчанам.



У свою чергу «Стяуа» необхідно перемагати динамівців і чекати осічки скандинавів.



"Звичайно, для нас дуже важливо зайняти в групі саме перше місце. Це дасть нам певну привілегію при жеребкуванні плей-офф - матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи можна зіграти на своєму полі. Ми б хотіли завершити цей рік на мажорній ноті», -

зазначив Ребров в коментарі газеті Команда, передає

Футбол.ua





"Важливо, щоб хлопці завчасно не пішли у відпустку. Потрібно до них донести, що на такому рівні не серйозного ставлення бути не може. Хоча я впевнений, що вони й самі це добре розуміють...», -

заявив наставник «Динамо»,