За дивовижним збігом обставин, призначення, в нинішньому сезоні, він незмінно отримує лише на матчі в столиці. Судіть самі: в осінній частині чемпіонату Мельничук виконував свої обов'язки шість разів, і всі вони з однаковою пропорцією припадали на ігри за участю «Динамо», донецького «Металурга» і «Олімпіка»,
повідомляє СЕ
У 1-му турі фахівець був призначений на матч «Динамо» - «Ворскла», в 5-му інспектував зустріч «Металурга» і «Металіста», в 7-му - «Динамо» і «Волині», в 9-му - «Металурга» і «Зорі», а за два останні тижні двічі поспіль призначався на домашні поєдинки «Олімпіка» - в 13-му турі з «Іллічівцем» і в 10-му з «Ворсклою».
Варто відзначити, що в жодному з цих матчів, команди, які виступали в ролі господарів поля - не програли. Виходить, що зробивши унікальне турне по столичних аренах «невиїзний» Василь Мельничук, виявився для динамівців, донецьких «металургів» і «олімпійців» фартовим.