Взимку «Динамо» проведе два збори в Іспанії

Динамо Київ 10 Грудня, 10:18
У зимове міжсезоння київське «Динамо» проведе два навчально-тренувальних збори в іспанській Марбельї.

Про це головний тренер «біло-синіх» Сергій Ребров розповів Dynamo.kiev.ua.

Перший етап підготовки «Динамо» візьме старт 14 січня - через два дні після того, як команда вийде з відпустки (протягом 12 і 13 січня динамівці пройдуть традиційний медичний огляд і два втягуючі тренування на своїй базі в Конча-Заспі). Цей збір триватиме до 30 січня, після чого «біло-блакитна» дружина повернеться до Києва і підопічні Сергія Реброва отримають кілька днів відпочинку.

Другий же збір «Динамо» в Марбельї пройде в період з 4 по 17 лютого. Відразу після його закінчення кияни відправляться безпосередньо до місця проведення першого матчу 1/16 фіналу Ліги Європи, який, нагадаємо, пройде 19-го лютого. Якщо динамівці фінішують першими у своїй групі Ліги Європи (для цього «біло-блакитним» досить хоча б не програти сьогодні «Стяуа»), то ця зустріч відбудеться на полі суперника, інакше - в Києві.

Що стосується контрольних матчів «Динамо», запланованих на період міжсезонної підготовки, то, як розповів Ребров, тренерський штаб вже зверстав календарну сітку спарингів, проте суперники по цих поєдинках поки уточнюються. Остаточний список контрольних матчів «біло-блакитних» на першому і другому міжсезонних зборах стане відомий в перших числах січня.