«Дніпро» вилетів до Києва без чотирьох основних гравців

Футбол України 10 Грудня, 10:33
Дніпропетровський «Дніпро» вирушив до Києва на вирішальний матч групового етапу Ліги Європи проти французького «Сент-Етьєна».

Дніпропетровський «Дніпро» вирушив до Києва на вирішальний матч групового етапу Ліги Європи проти французького «Сент-Етьєна».

Наставник команди Мирон Маркевич узяв до столиці 19 гравців, повідомляє Football.ua.

Воротарі - Бойко, Лаштувка, Шеліхов.

Захисники - Чеберячко, Дуглас, Влад, Федецький, Мигунов.

Півзахисники - Ротань, Кравченко, Коноплянка, Шахов, Бруну Гама, Близниченко, Політило.

Нападаючі - Селезньов, Матеус, Зозуля, Калініч.

Через травми не полетіли Мазух і Канкава, захворів і не зможе зіграти Лучкевич. Також тренер не розраховує на Стрініча і Матоса.