У четвер, 11 грудня, підопічні Сергія Реброва проведуть останній матч групового етапу Ліги Європи проти «Стяуа» у Бухаресті.
Румунська команда сподівається зачепитися за вихід із групи, а «Динамо» ставить собі за мету посісти перше місце у квартеті.
Пропонуємо до вашої уваги анонс цього поєдинку, який покажуть телеканали «Україна» та «Футбол 1», а прокоментує - Віктор Вацко.