Анонс. «Стяуа» - «Динамо». ВІДЕО

Динамо Київ 10 Грудня, 10:50
У четвер, 11 грудня, підопічні Сергія Реброва проведуть останній матч групового етапу Ліги Європи проти «Стяуа» у Бухаресті.

У четвер, 11 грудня, підопічні Сергія Реброва проведуть останній матч групового етапу Ліги Європи проти «Стяуа» у Бухаресті.

Румунська команда сподівається зачепитися за вихід із групи, а «Динамо» ставить собі за мету посісти перше місце у квартеті.

Пропонуємо до вашої уваги анонс цього поєдинку, який покажуть телеканали «Україна» та «Футбол 1», а прокоментує - Віктор Вацко.