Олег Саленко: «В матчі зі «Стяуа» киянам потрібно поставити впевнену крапку виступів у цьому півсезонні»

Динамо Київ 10 Грудня, 12:23
Колишній форвард киян Олег Саленко поділився з 1927.com.ua очікуваннями від прийдешнього матчу групового етапу Ліги Європи між київським «Динамо» та румунським «Стяуа».

Колишній форвард киян Олег Саленко поділився з 1927.com.ua очікуваннями від прийдешнього матчу групового етапу Ліги Європи між київським «Динамо» та румунським «Стяуа».

«Матч зі «Стяуа» не є особливо важливим для «Динамо». Та й для «Стяуа», швидше за все, він нічого не принесе. Тому, результат може бути будь-яким. Головне – переможним для нас. «Динамо» потрібно виходити основним складом та зробити дві-три заміни, можливо, на тих же молодих гравців, щоб дати їм досвід гри в єврокубках. Проте, в матчі зі «Стяуа» киянам потрібно поставити впевнену крапку виступів у цьому півсезонні, щоб «з чистим серцем» розпочати команді збори.

Я впевнений у грі «Динамо». Якщо кияни заб’ють швидкий гол, то суперник взагалі може «розвалитись», зважаючи на проблеми в стані клубу. Це дійсно може датись взнаки на грі. З іншого боку – футболісти «Стяуа» можуть більше викладатись на полі, щоб показати себе і «продатись» в інші клуби». Якщо швидкого голу не буде, то команди можуть ще поборотись».

Микола Тимощук