Про це в ефірі телеканалу «Футбол 1» розповів перший віце-президент ФФУ
Анатолій Попов
.«Металіст» може пред'явити претензії згідно регламенту, тому що за безпеку проведення матчу відповідає клуб-господар.
Існує ситуація, коли безпека не була забезпечена. Непроста ситуація, неоднозначні оцінки з боку різних учасників подій. Тому я припускаю, що розгляд буде досить довгим. Час є, щоб розібратися, опитати всіх фігурантів цієї події і прийняти зважене рішення.
Я думаю, що це буде відразу після Нового року», - заявив Попов.