Рішення стосовно матчу «Волинь» - «Металіст» буде прийняте після Нового року

Футбол України 10 Грудня, 14:31
Про це в ефірі телеканалу «Футбол 1» розповів перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов.

Про це в ефірі телеканалу «Футбол 1» розповів перший віце-президент ФФУ

Анатолій Попов

.

«Металіст» може пред'явити претензії згідно регламенту, тому що за безпеку проведення матчу відповідає клуб-господар.

Існує ситуація, коли безпека не була забезпечена. Непроста ситуація, неоднозначні оцінки з боку різних учасників подій. Тому я припускаю, що розгляд буде досить довгим. Час є, щоб розібратися, опитати всіх фігурантів цієї події і прийняти зважене рішення.

Я думаю, що це буде відразу після Нового року», - заявив Попов.