«Слава Україні! Путін х....!» - київське «Динамо» прибуло в Бухарест. ФОТО

Динамо Київ 10 Грудня, 16:53
Київське «Динамо» прибуло в Бухарест, де в рамках заключного, 6-го туру групового раунду Ліги Європи зіграє з місцевим «Стяуа».

Київське «Динамо» прибуло в Бухарест, де в рамках заключного, 6-го туру групового раунду Ліги Європи зіграє з місцевим «Стяуа».

На гру кияни прилетіли, достроково забезпечивши собі місце в плей-офф. Для виходу з групи з першого місця команді Сергія Реброва достатньо не програти.

«Ми повинні в кожній грі доводити, що є професіоналами і добиватися максимального результату», - сказав перед вильотом голкіпер і ветеран біло-синіх Олександр Шовковський.

Відзначимо, що на заключний матч турніру, так само як і сезону Сергій Ребров не взяв із собою Владислава Калитвинцева, Домагоя Віду та Лукмана Аруну.

В цілому список тих, на кого в завтрашньому матчі розраховує тренерський штаб біло-синіх, виглядає так:

Воротарі: Олександр Шовковський, Олександр Рибка, Артур Рудько

Захисники: Данило Сілва, Олександр Драгович, Євген Хачеріді, Микита Бурда, Андрій Цуріков

Півзахисники: Сергій Рибалка, Сергій Сидорчук, Джермейн Ленс, Мігель Велозу, Роман Безус, Олег Гусєв, Андрій Ярмоленко, Віталій Буяльський, Юнес Беланда

Нападники: Артем Кравець, Дьємерсі Мбокані, Лукаш Теодорчик.

«Слава Україні! Путін х....!», - зустрів по прильоту в аеропорт Бухареста динамівську делегацію її багаторічний єврокубковий гід Стюард. Перша думка - не пропали «скорбный труд и дум высокое стремление» колег в одній з минулих поїздок.

Після цього команда і група журналістів, що супроводжували її роз'їхалися по готелях. Ближче до вечора заплановано тренування динамівців на поле місцевого стадіону «Лія Маноліу» і традиційна передматчева прес-конференція тренерів команд.