Олександр Шовковський: «Ми хочемо, щоб вболівальники отримували задоволення від нашої гри»

Динамо Київ 10 Грудня, 19:25
Наставник «Динамо» Сергій Ребров прийшов на передматчеву прес-конференцію, присвячену матчу заключного, 6-го туру групового етапу Ліги Європи проти румунського «Стяуа», разом з капітаном команди Олександром Шовковським. За традицією питання спочатку адресувалися гравцеві:

Наставник «Динамо» Сергій Ребров прийшов на передматчеву прес-конференцію, присвячену матчу заключного, 6-го туру групового етапу Ліги Європи проти румунського «Стяуа», разом з капітаном команди Олександром Шовковським. За традицією питання спочатку адресувалися гравцеві:

- У двох домашніх матчах групового турніру «Стяуа» забила 8 м'ячів. Вас не бентежить така статистика?

- «Стяуа» дуже хороша команда, яка діє організовано, відмінно контратакує, ми вивчали можливості цієї команди, і в завтрашній гріпостараємося докласти максимум зусиль, щоб вирішити нашу головну стратегічну задачу. Безумовно, команда грає так, як дозволяє їй суперник. Те, що вони забили вісім м'ячів - це, в першу чергу, недопрацювання їх суперників.

- «Динамо» дуже впевнено вийшло з групи. Як вважаєте, в чому запорука успіху, і чи зможе команда продовжити виступатив тому ж дусі?

- Якщо аналізувати всі матчі, ми готувалися до кожного з них окремо. Аналізували, вивчали всіх суперників і налаштовувалися накожного з них безпосередньо. Для нас важлива кожна гра, хоча є і загальні стратегічні завдання. У завтрашній грі для нас важливо показати всю майстерність, яка у нас є, все вміння та напрацювання, яким присвячуємо тренувальний процес. Після цього матчу мийдемо у відпустку, не став би заглядати далеко наперед. Але, безумовно, в нас вселяють оптимізм результати, які ми показуємо востанніх іграх.

- Напевно, найбільша проблема - те, що всі вже думають про відпустку. Як, на ваш погляд, можна впоратися з нею?

- Безумовно, цей фактор не можна скидати з рахунків. Але, якщо ми дивимося в майбутнє і хочемо від матчу до матчу покращувати якість своєї гри, домагатися найвищих результатів, ми повинні посісти перше місце в групі, щоб навесні мати певну перевагу прижеребкуванні.

- Гра з донецьким «Металургом» принесла всім велике задоволення. Чи можна очікувати подібного продовження і завтра?

- Свого часу команді пред'являлося багато претензій щодо якості нашої гри і результату. Ми прагнули поліпшити результат, але хотіли, щоб у той же час наші вболівальники отримували задоволення від показуваної нами гри. Ми працюємо над цим щодня,переглядаючи ігри наших суперників і свої дії, приділяючи увагу позитивним і негативним моментам. Всі хлопці чудово розуміють,чого від них вимагає тренерський штаб. Ентузіазм, який присутній під час теоретичних заняттях і тренувань, у всіх вселяє оптимізм.Завтра ж е ми хочемо показати свої найкращі якості і довести, що пройшли груповий етап рівно, на хорошому рівні, і не дармазаймаємо перше місце.