Віктор Хлус: «Зі «Стяуа» треба бути обережним і поставитися з максимальною увагою»

Динамо Київ 11 Грудня, 09:28
Колишній нападник «Динамо» (1980-1985) – про сьогоднішнє протистояння «біло-синіх» та румунських «армійців».

«

Остання в році гра. Тренерам немає сенсу притримувати основних виконавців, а самі футболісти не будуть економити сили. На власному досвіді засвоїв, що в «Динамо» взагалі не існує терміну «прохідна гра». Навіть у товариських поєдинках треба викладатися. Звісно, клас команд різний, але зі «Стяуа» треба бути обережним і поставитися до суперників з максимальною увагою. В Румунії нам було важко грати завжди найперше тому, що місцеві футболісти вдома демонструють характер, бійцівські риси. Тому «Динамо» має продемонструвати максимальну концентрацію. Якщо цього не відбудеться, то можливі проблеми. Правда, я в це не вірю. По тій лишень причині, що кияни зараз знаходяться в хорошій формі й захочуть завершити рік на мажорній ноті»,

- цитує Хлуса

ua-football.com.