Сергій Ребров: «Я пожартував, коли сказав, що грати будуть ті самі 11 футболістів»

Динамо Київ 11 Грудня, 10:41
Наставник київського «Динамо» Сергій Ребров розказав, чи збирається він використовувати ротацію складу у зустрічі зі «Стяуа».

Наставник київського «Динамо» Сергій Ребров розказав, чи збирається він використовувати ротацію складу у зустрічі зі «Стяуа».

«Звісно, я пожартував, коли сказав, що грати будуть ті самі 11 футболістів, що й у Києві.

Хто буде готовий до матчу, буде сильнішим, той і вийде на поле. Вранці вирішимо»,

- розказав Ребров у коментарі телеканалу «Футбол 1».