Тренер «Стяуа»: «Мене тішить, що обидва наші форварди знаходяться у відмінній формі»

Динамо Київ 11 Грудня, 10:50
Головний тренер румунського «Стяуа» Константін Гилке побоюється контратак «Динамо», тому залишає у секреті свої тактичні плани на сьогоднішній матч 6-го туру групового етапу Ліги Європи.

Головний тренер румунського «Стяуа» Константін Гилке побоюється контратак «Динамо», тому залишає у секреті свої тактичні плани на сьогоднішній матч 6-го туру групового етапу Ліги Європи.

«Чи будемо ми грати в атакуючий футбол, випустивши зі стартових хвилин двох нападників? Не збираюся піддаватися на тиск преси, усі кадрові рішення прийму самостійно у день матчу. Однак мене тішить, що обидва наші форварди знаходяться у відмінній формі та готові грати»,

- сказав Гілке в ефірі телеканалу «Футбол 1».