Флорін Чернат свого часу у складі київського «Динамо» провів не один єврокубковий поєдинок. Незадовго до майбутньої зустрічі в Бухаресті між «біло-синіми» і «Стяуа» він ризикнув дати свій прогноз на гру.
- Шанси сторін розцінюю як 50 на 50. Київське «Динамо» завжди виступає в єврокубках, має ім'я в Європі і грає тільки на перемогу. Думаю, так буде і на цей раз, особливо враховуючи факт того, що ми в 2006 році були в Києві розгромлені 4:1, -
цитує екс-динамівця www.sptfm.ro.