Близько 400 уболівальників «Волині» і «Дніпра» у четвер, 11 грудня, пікетують Будинок Футболу з вимогою відставки президента Федерації футболу України Анатолія Конькова і розслідування навколо скандального матчу «Волинь» - «Металіст», який був перерваний через обурених суддівством уболівальників, які вибігли на поле.
Глава ФФУ Анатолій Коньков зараз відсутній у Будинку футболу, інформує «Сегодня».
У районі 12:00 через кинуті фаєри загорівся дах Будинку футболу, проте пожежа була оперативно локалізована.
Очікується, що незабаром до мітингувальників вийде представник ФФУ і пояснить, що рішення по скандальному матчу з «Металістом» винесуть тільки після Нового року.
Також повідомляється, що до ФФУ стягнули чотири автобуси з правоохоронцями.