Двоє вболівальників «ПСЖ» отримали ножові поранення після гостьового матчу 6-го туру групового турніру Ліги чемпіонів з «Барселоною» (1:3), повідомляє «СЭ» із посиланням на AS.
Обидва інциденти сталися неподалік від стадіону «Ноу Камп». Постраждалі перебувають в одній із лікарень Барселони, зараз їх життя поза небезпекою.
Поліція вже почала розслідування, і за однією з версій напади не продиктовані футбольними мотивами. Припускається, що фанати стали жертвами пограбування.