Бразилець на час відпустки полетів на батьківщину, але обіцяє приєднатися до «Динамо» у Марбельї.
«Скоро я буду вдома», - написав Бетао у своєму Instagram, очікуючи 12-годинного перельоту в аеропорту.
І додав: «Побачимося у Марбельї».
Нагадаємо, що президент «Динамо» Ігор Суркіс планує підписати контракт з Бетао до кінця сезону після повернення футболіста з відпустки.