«У четвер біля будівлі Федерації футболу України зібралося близько 200 мітингувальників з вимогою звільнити арбітра Дмитра Кутакова, який судив матч між командами «Волинь» (Луцьк) - «Металіст» (Харків). Розлючені мітингувальники порушували громадський порядок - кидали фаєри, поводилися агресивно і зухвало», - інформують у столичній міліції.
Водночас, за інформацією прес-служби, унаслідок порушень порядку державне майно пошкоджено не було.
«Через нетривалий час велика частина фанатів розійшлася. На місці залишилося 30 осіб. Інформацію про подію внесено до єдиного обліку Печерського районного управління, проводиться перевірка», - йдеться в повідомленні.
У свою чергу в ФФУ агентству «Інтерфакс-Україна» повідомили, що «нічого серйозного не сталося, протестувальники вже пішли.