Післяматчева прес-конференція Мирона Маркевича

Футбол України 11 Грудня, 20:34
Тренер «Дніпра» на прес-конференції після перемоги над «Сент-Етьєном» виглядав як завжди, але пару раз все ж посміхнувся - привід все-таки був.

Тренер «Дніпра» на прес-конференції після перемоги над «Сент-Етьєном» виглядав як завжди, але пару раз все ж посміхнувся - привід все-таки був.

- Як ваше самопочуття?

- Настрій хороший, обіграли хорошу команду, пройшли далі. Ми не забили в дуже багатьох моментах. Пропусти ми в кінці, було б несправедливо.

- Ви вирішили, хто баласт в команді?

- Ми поки нікого не взяли, тому ні від кого не відмовляємося.

- Коли вам сказали, що Карабах відкрив рахунок, ви зробили жест рукою типу «пропало все». Що відчували в той момент?

- Спочатку було неприємно, тому що адже поставлене завдання ми виконали. Коли сказали, що все ж там нічия, - самі розумієте мої емоції. Я хотів би подякувати гравцям Інтера, яким цей матч особливо потрібен не був, - вони проявили характер і не програли.

- Ваші побажання щодо жеребкування?

- Я ніколи не говорю до жереба.

- Де команда проведе збори?

- Два збори в Еміратах та Іспанії. Далі - побачимо, з ким ми будемо грати і де. Може, проведемо третій збір,

- наводить слова Маркевича «

football.ua».