Після гри зі «Стяуа» у Сергія Сидорчука приємні весільні клопоти

Динамо Київ 11 Грудня, 22:21
Перша половина сезону для «біло-синіх» закінчилася матчем Ліги Європи проти румунського клубу «Стяуа» (2:0) і настав час для заслуженого відпочинку.

В житті півзахисника нашого клубу Сергія Сидорчука та його обраниці Ані в найближчі дні відбудеться знаменна подія. Вони в Запоріжжі підуть під вінець!

Бажаємо не знати бід і добра наживати!