Нове клубне досягнення в єврокубках київського «Динамо»!

Динамо Київ 11 Грудня, 22:32
Перемігши в шостому, заключному матчі групового етапу Ліги Європи «Стяуа» (Бухарест) 2:0 динамівці не тільки здобули п'яту перемогу, але і набрали 15 очок.

Перемігши в шостому, заключному матчі групового етапу Ліги Європи «Стяуа» (Бухарест) 2:0 динамівці не тільки здобули п'яту перемогу, але і набрали 15 очок.

Ніколи раніше подібні досягнення «біло-синім» не підкорювалися.

Вітаємо команду з досягнутим проміжним результатом і чекаємо на продовження банкету навесні 2015-го!