«З почуттям виконаного обов'язку тепер можна і у відпустку !!!
Дякую всім за вашу віру і підтримку !!!
«Ми - це Динамо
Динамо - це Ми !!!», - написав Шовковський та додав наше фото з турнірною таблицею «Динамо».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«З почуттям виконаного обов'язку тепер можна і у відпустку !!!
Дякую всім за вашу віру і підтримку !!!
«Ми - це Динамо
Динамо - це Ми !!!», - написав Шовковський та додав наше фото з турнірною таблицею «Динамо».