Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 12 Грудня, 00:29
Після перемоги над «Стяуа» головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров дав оцінку грі та розповів про плани команди.

Після перемоги над «Стяуа» головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров дав оцінку грі та розповів про плани команди.

- Звичайно важка гра, «Стяуа» серйозний суперник, що команда довела не тільки в сьогоднішній грі. Команда не потрапила далі в Лігу Європи, але по грі вони цього заслуговували і сьогодні вони створили достатньо моментів.

Закінчуючи сезон, ми звичайно намагалися знайти мотивацію. Коли в підсвідомості команди сидить, що вони далі пройшли, напевно, немає тієї компактності в обороні, немає тієї дисципліни. Але я вдячний хлопцям, що вони дотерпелі до кінця сезону, грали гідно і отримували задоволення від гри. Головне зараз добре відпочити і підготуватися до серйозної роботи на зборах. Ті команди, які потрапили в плей-офф, вони цих помилок прощати не будуть.

Зараз хочу уболівальників і всіх привітати з наступаючим Новим Роком. Були й складні моменти і важкі, але я думаю, що ми гідно виходили з цього становища і зараз всім потрібно відпочити, заспокоїтися і потім підготуватися до другої частини сезону.

- Вся команда сьогодні билася, добувала перемогу, але мені здається, що окремої похвали заслуговує Олександр Шовковський. Ви згодні зі мною?

- Я згоден, але вважаю, що особливої похвали заслуговує хлопчик, якому 19 років, а він майже всі ігри ЛЄ грає не на своїй позиції, без лівої ноги грає лівого захисника. Він дійсно заслуговує похвали. Саша відпрацював сьогодні супер. У нього такий досвід, що він повинен це робити, повинен виручати команду, воротар для цього і залишається на останньому рубежі. Напевно, тому він стільки тримається в професійному футболі на такому рівні, у нього врівноважена психіка. Теж можу сказати про Олега, який сьогодні вийшов і грав не на своїй позиції. У нас сьогодні в захисті було всього два центральних захисники, номінально грали не на своєму місці, до них взагалі немає претензій. Женя сьогодні виграв всю боротьбу. Всі старалися в обороні, за це потрібно подякувати всій команді.

- Ленс, чудово йде в атаку, але, як здалося, вже не першу гру недостатньо відпрацьовує в обороні...

- Ви ж не в курсі які обов'язки у Ленса, що ми хочемо від Ленса. Звичайно, в моєму розумінні Джермейн повинен трохи більше грати на оборону, але повірте, ми працюємо і у нього є бажання. Те як він відпрацьовує в атаці, напевно, він дуже важлива фігура в нашій команді.

- У фан-клубі чекають з нетерпінням зустрічі з Вами. Ви прийдете?

- Звичайно прийду. Це ж наші вболівальники, які підтримують нас завжди і різниці немає виграємо ми чи програємо. Думаю, будь-який з наших футболістів зобов'язаний туди ходити, бо це наші вболівальники.

- Розкажіть коротко про плани.

- Ми збираємося 12-го січня, 14-го летимо до Марбельї на збір і пробудемо там до 30 січня. Заплановано 5-6 ігор, подивимося. Якщо вийде, будемо брати участь в «Marbella Cup». Потім пауза, 4-го лютого знову зберемося і до 17-го будемо готуватися в тій же Марбельї. Відразу звідти вирушимо на гру в ЛЄ, залежно від того, де вона буде проходити.