Після гри з київським «Динамо» головний тренер «Стяуа» Константін Гилке відповів на запитання журналістів
- Я хочу подякувати всім уболівальникам за хорошу підтримку. Команда непогано грала, але не вийшло домогтися позитивного результату. Сподіваємося, що надалі наші успіхи покращяться. Моя команда добре грала, але удача була не на нашій стороні. Сподіваємося, що все надалі у нас буде добре.
- Ви знали, що «Ріу Аве» обіграв «Ольборг»?
- Я не знав про це. Мені повідомили про перемогу «Ріу Аве» тільки після матчу. Те ж саме можу сказати про своїх хлопців. Результат паралельного матчу на них не тиснув. Ми спокійно грали.
- Що скажете з приводу сьогоднішнього суддівства. Були дійсно спірні моменти...
- Я не знаю, арбітр робив свою роботу. Я нічого не можу сказати з цього приводу, суддям видніше. У мене немає питань до сьогоднішнього арбітражу.
- Який у вас настрій після виграшу «Ріу Аве»?
- Ми не дивимося на інші команди, тільки на свою.
- Команда програла через те, що Русеску не вийшов у стартовому складі?
- Ні, хлопці грали добре. У нас були можливості, які ми не реалізували. Не думаю, що відсутність Русеску якось вплинула на результат.
- Це останній матч для Танасе?
- Я не знаю нічого про його можливий трансфер. Він грає в нашій команді із задоволенням, - наводить слова Гилке «