«Головне, що команда перемогла і з першого місця виходить у весняну частину розіграшу.
Можливо, справжні «гурмани» хотіли б більш змістовного футболу, а не просто перемоги, але динамівці, в останні грі сезону були налаштовані перш за все на те, щоб її не програти. Грали в невисокому темпі. Багато грали в задній лінії, віддаючи Шовковському. А Олександр – герой першої половини першого тайму. Його дії дозволили утримати ворота «на замку» і грати в потрібному руслі й надалі і досягнути упевненої перемоги. Проте, не було того, що ми бачили в останніх матчах чемпіонату – «вибухів»: швидких переходів в атаку, контратаку.
Ленс був один з небагатьох, хто намагався грати на швидкості».