Після завершення групового етапу Ліги чемпіонів і Ліги Європи в єврокубках залишаються представники 17 країн - Шотландії, Данії, Польщі, Австрії, Греції (по одній команді), Туреччини, Швейцарії, Бельгії, Росії, Португалії (по дві команди), Голландії, України, Франції (по три команди), Італії, Німеччини, Англії та Іспанії (по шість команд), - інформує «Террикон».
У Лізі чемпіонів найбільше представників німецького чемпіонату - «Баварія», «Боруссія» (Дортмунд), «Байєр» і «Шальке», а Лігу Європи окупувала Італія - «Рома», «Наполі», «Фіорентина», «Інтер» і «Торіно».
Головний підсумок осені для України - силами наших трьох «грандів» зроблений невеликий заділ перед Нідерландами. За рейтингом цього сезону українці поки 11-ті. Найбільший внесок у загальний успіх приніс «Шахтар» - 16 очок. «Динамо» набрало 10 очок, «Дніпро» - 7, «Зоря» - 4, «Металіст» - 1,5, «Чорноморець» - 0,5. Проти «Шахтаря», «Динамо» та «Дніпра» навесні виступить голландське «велике» тріо - «Аякс», «Фейєнорд» і ПСВ.
В боротьбі за шосту сходинку Росія на 2,5 очки відстала від Франції. У росіян у Лізі Європи залишилися «Зеніт» і московське «Динамо», а у французів - ПСЖ і «Монако» в ЛЧ і «Генгам» в ЛЄ.
Боротьбу за 12-ту позицію ведуть Греція і Туреччина. У греків залишився один «Олімпіакос», а у турків - «Бешикташ» і «Трабзонспор».
Також свою позицію може поліпшити Австрія - при вдалому виступі «Зальцбурга» австрійці можуть змістити Румунію з 15-го місця і виставити в кваліфікацію ЛЧ дві команди замість однієї.