Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков у своїй конференції на Matchday прокоментував ключові для нас події вчорашнього футбольного дня.
«Спасибі «Дніпру», спасибі судді в Баку, спасибі «Динамо», але навіщо ж було молотити французьких вболівальників на Хрещатику? Блін, знову плювок у наш імідж... Французи прапор України підпалили?! Нічого собі. А є якісь докази того, хотілося б подивитися! Щоб не вийшло як з Копенгагеном і портретом Путіна або кого там ще, котрий комусь привидився». - завершив Франков.
«За жеребкуванням. Що для мене особисто незрозуміло, так це використання термінології «сіяні - несіяні». Є перший кошик і другий. Команди з першої корзини грають з другоюі тільки так (але з деякими обмеженнями)! «Какой посев, к монахам»?!»,