Олег Венглинський: «За індивідуальним рівнем динамівці перевершили «Стяуа»

Динамо Київ 12 Грудня, 10:26
Колишній нападник «Динамо» Олег Венглинський прокоментував перемогу киян над «Стяуа» у матчі 6-го туру групового етапу Ліги Європи.

Колиш

ній нападник «Динамо»

Олег Венглинський

прокоментував перемогу киян над «Стяуа» у матчі 6-го туру групового етапу Ліги Європи.

«Головне завдання команда Реброва вже виконала - через це, можливо, і настрій на матч був не божевільним. Тому гра трішки не вийшла. Але було видно, що за індивідуальним рівнем футболістів динамівці перевершують суперників, і вони це довели, реалізувавши свої моменти», -

поділився думками Венглинський в ефірі телеканалу «2+2».