Олексій Андронов: «Шовковський - красень!»

Динамо Київ 12 Грудня, 10:31
Відомий російський телекоментатор Олексій Андронов відзначив гру капітана київського «Динамо» Олександра Шовковського у матчі за «Стяуа» (0:2).

Відомий російський телекоментатор Олексій Андронов відзначив гру капітана київського «Динамо» Олександра Шовковського у матчі за «Стяуа» (0:2).

«Треба сказати, СаШо у майже 40 років грає так, що ні про яке закінчення кар'єри не може йти мови. Красень!» -

написав Андронов у своєму Твіттері.