Румунська сторона зазначає, що футболісти «Стяуа» мали багато гольових моментів у першому таймі, але через впевнену гру голкіпера «Динамо» Олександра Шовковського не змогли відкрити рахунок.
А у другому таймі арбітр Майкл Олівер не призначив пенальті у ворота команди Реброва за рахунку 0:0 та не помітив положення поза грою у Ярмоленка після гольового пасу Сидорчука, вважає прес-служба «Стяуа».
Тепер, після вильоту з Ліги Європи, бухарестський клуб може зосередитися на внутрішніх турнірах, де вони мають шанс на титул.