«Стяуа» звинувачує у поразці від «Динамо» арбітра

Динамо Київ 12 Грудня, 10:50
Офіційний сайт бухарестського «Стяуа» у своєму звіті про матч із киянами наголосив на тому, що суддівство англійця Майкла Олівера вплинуло на результат поєдинку (0:2).

Румунська сторона зазначає, що футболісти «Стяуа» мали багато гольових моментів у першому таймі, але через впевнену гру голкіпера «Динамо» Олександра Шовковського не змогли відкрити рахунок.

А у другому таймі арбітр Майкл Олівер не призначив пенальті у ворота команди Реброва за рахунку 0:0 та не помітив положення поза грою у Ярмоленка після гольового пасу Сидорчука, вважає прес-служба «Стяуа».

Тепер, після вильоту з Ліги Європи, бухарестський клуб може зосередитися на внутрішніх турнірах, де вони мають шанс на титул.