Колишній футболіст та тренер Петро Слободян поділився враженнями від гри київського «Динамо» у Лізі Європи цієї осені.
«Динамо» у Лізі Європи зіграло впевнено.
Невдало зіграли тільки із «Ольборгом». А так, кияни були достатньо переконливими, фінішували на першому місці в групі.
Теперішнє «Динамо» вселяє великі надії», -
сказав Слободян у коментарі «Футбол 24».