Петро Слободян: «Теперішнє «Динамо» вселяє великі надії»

Динамо Київ 12 Грудня, 13:13
Колишній футболіст та тренер Петро Слободян поділився враженнями від гри київського «Динамо» у Лізі Європи цієї осені.

Колишній футболіст та тренер Петро Слободян поділився враженнями від гри київського «Динамо» у Лізі Європи цієї осені.

«Динамо» у Лізі Європи зіграло впевнено.

Невдало зіграли тільки із «Ольборгом». А так, кияни були достатньо переконливими, фінішували на першому місці в групі.

Теперішнє «Динамо» вселяє великі надії», -

сказав Слободян у коментарі «Футбол 24».