Однак, давайте заглянемо на скільки ж поповнились банківські рахунки українських колективів у цьогорічних єврокубках.
Абсолютним лідером у цьому показнику є «Шахтар». Котрий за 6 матчів та вихід в наступний раунд Ліги чемпіонів отримав уже 15,6 млн євро. Другий показник у «Динамо». За 5 перемог з 6 можливих «бобри» поповнили гаманець Суркіса 2,7 млн. «Дніпро» з показником 1,8 млн євро йде третім. Далі іде «Металіст» - 1,3 млн. Відкриття українського футболу - луганська «Зоря» за 6 матчів у кваліфікаційних відборах ЛЄ отримала 270 тис. Останній у цьому показнику є «Чорноморець» - лише 140 тис.
«Шахтар» в шість разів перевершив дохід «Динамо»
Команди завершили свої виступи в єврокубках цього року, попереду ще весна.