• «Динамо» виходить в плей-офф з першого місця в групі J, а «Стяуа» залишає Лігу Європи
• На 71-ій хвилині забиває Ярмоленко, а на останніх секундах зустрічі - Ленс
• Кияни перервати переможну серію господарів з п'яти єврокубкових ігор
• Весняну стадію турніру кіпер біло-синіх Шовковський зустріне 40-річним
• Жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи пройде 15 грудня.
Потребуваіші перемоги господарі, краще увійшли в гру і на якомусь етапі навіть «поскубли» киян, які взяли спочатку неквапливий темп. Однак не минуло й десяти хвилин, як «Динамо» включило середні швидкості, тут же взявши під контроль м'яч. Більш високий клас гостей дозволяв їм і далі, не вдаючись до режиму повної мобілізації, вести гру, а також створювати моменти. підбиває підсумки офіційний сайт УЄФА.
Двічі зобов'язаний був відкривати рахунок Артем Кравець, але мазав з вигідних положень. Треба віддати належне, в контратаках перевіряла Олександра Шовковського і «Стяуа». Так, Олександру Кіпчу, Лучан Синмертян і особливо Клаудіу Кешерю змушували кіпера біло-синіх вступати в гру, і перед самим відходом на перерву він таки врятував свою команду.
Втім, виграти перший тайм цілком могло і «Динамо», якби забив Андрій Ярмоленко з близької відстані з льоту після витонченого накиду у виконанні Джермейна Ленса. У другій половині краще виглядав вже клуб з Бухареста, і роботи у Шовковського різко додалося. Відійшовши в оборону, його партнери не завжди справлялися з вибуховими хавбеками «Стяуа», і капітанові доводилося підчищати часті помилки захисників.
На закінченя години гри міг би не врятувати і він, але Кіпчу не поділив м'яч з Крістіаном Тенасе, втративши відмінну можливість відкрити рахунок. Гості огризнулися чи не єдиною після перерви осмисленої атакою. Вийшов на заміну Сергій Сидорчук кинджальним пасом відправив Ярмоленка на побачення з Гедрюсом Арлаускісом, і кращий снайпер «Динамо» був точним - 1:0!
Цього гола цілком вистачило б «Динамо» для чергової, нехай і не найбільш видовищнії перемоги. Проте за кілька секунд до кінця Ленс вразив порожні ворота, необачно залишені Арлаускісом - 0:2. В результаті під керівництвом Сергія Реброва, який очолив киян у травні цього року, вони виграли Кубок України, першу частину чемпіонату країни і групи J Ліги Європи, -