Відомий коментатор Віктор Вацко - про трансферні плани дніпропетровського «Дніпра».
«Дніпро, наскільки я розумію, на трансферному не розкидатиметься грішми. Робота буде прагматичною».
«Дніпро» трансферний: Безус - ні (є фінансово цікавіші варіанти); Громов - швидше ні, ніж так (гравець цікавий, але висока ціна)».
«У сфері серйозного інтересу «Дніпра» є півзахисник. Українець. Неймовірно цікавий варіант. Але не вірю, що домовляться з його нинішнім клубом», - пише Вацко у своєму «Твіттері».