В`ячеслав Шевчук: «Я проти ліміту на легіонерів»

Футбол України 13 Грудня, 12:43
Захисник «Шахтаря» В'ячеслав Шевчук розповів про ліміт на легіонерів в УПЛ

Захисник «Шахтаря» В'ячеслав Шевчук розповів про ліміт на легіонерів в УПЛ.

- Я розумію, що в «Шахтар» мене брали «під ліміт». Клубу потрібні були футболісти з українським паспортом, я на цю роль підходив. Я, правда, довів, що можу бути основним і без ролі ліміту. Зараз, до речі, у нас навіть в Лізі Чемпіонів, як правило, виходить на поле п'ять українців. Там немає ліміту, а українці все одно грають. Так що, даремно все це. Тільки розслабляє молодь. Вони повинні працювати, як, наприклад, Даріо Срна: на тренуваннях «вмирає», ніколи не пропускає. Не хочу себе нахвалювати, але я теж завжди в строю, тренування не пропускаю - жодної за останні роки, розповів Шевчук в інтерв'ю Футбол.ua