Вболівальники «Динамо» воліють побачити в суперниках англійський «Ліверпуль»

Динамо Київ 13 Грудня, 16:56
Найбільш бажаним суперником для вболівальників «Динамо» на стадії 1/16 ЛЄ виявився «Ліверпуль».

Думки вболівальників розділилися переважно між європейськими грандами та ймовірно найбільш прохідними командами. Так, в трійку лідерів потрапили: Ліверпуль, Генгам та Янг Бойз.

Зазначимо, що в голосуванні, яке відбулося на офіційній клубній динамівській сторінці «ВКОНТАКТЕ» vk.com/fcdk взяли участь понад 5 000 вболівальників.

Результати опитування:

1. Ліверпуль (23.84%)

2. Генгам (17.33%)

3. Янг Бойз (12.19%)

4. Трабзонспор (8.11%)

5. ПСВ (6.44%)

6. Торіно (5.51%)

7. Тоттенхем (5.34%)

8. Рома (5.3%)

9. Селтік (4.04%)

10. АЯКС (3.27%)

11. Андерлехт (2.66%)

12. Вільярреал (2.44%)

13. Вольфсбург (1.77%)

14. Севілья (1.75%)